Jdi na obsah Jdi na menu
 


RECENZE

Málokdo nezná tuhle krvavou 3D střílečku, ve které v roli Duke Nukema - svalnatého blonďáka - zachraňujete svět tak, že ho očišťujete od mutantů.

ObrazekHra nepatří zrovna k nejnovějším, ale na svou dobu má dobrou grafiku. Na výběr máte ze tří epizod, z nichž dvě se odehrávají v prostředí města (přesněji v L.A.) a jedna ve vesmíru. V každé epizodě je různý počet levelů a na konci každé epizody je boss.

ZBRANĚ

Pistole (pistol), brokovnice (shotgun), kulomet (chaingun cannon), bazuka (RPG), granáty (pipebomb), zmenšovač (shrinker), raketomet (devastator weapon), laserová bomba (laser tripbomb), zmrazovač (freezthower).

VYBAVENÍ

Steroidy (steroids), přenosná lékárnička (portalble medkit), tryskový batoh (jetpack), potápěcí přístroj (scuba gear), boty (boots), brýle do tmy (night vision googles), holografický portrét (holoduke).

NEPŘÁTELÉ

Pijavice, žraloci, sakid downi, mutanti: chobotnice, tygři, prasata, dinosauři.

SHRNUTÍ

Jedna z nejlepších 3D stříleček - doporučuju.

 

 

NÁVOD

CHEATY

dnkroz: nesmrtelnost

dnweapon: zbraně

dncashman: při stisknutí mezerníku Duke rozhazuje peníze

TIPY

  • stisknutím mezerníku můžete močit do záchodu nebo do pisoáru
  • když rozstřelíte (nebo rozkopnete) hydrant, záchod nebo pisoár, stisknutím mezerníku se z něj můžete napít (zvyšuje to health)
  • když přijdete k tanečnici u tyče a stisknete mezerník, no - sami uvidíte co se stane :-)

EPIZODA 1: L.A. MELTDOWN

LEVEL 1: HOLLYWOOD HOLOCAUST

Vyskočte na bednu za vámi - jsou tam nějaké náboje. Pak rozstřelte vrtuli nebo bomby u větrací šachty a skočte dolů. Až zabijete mutanta na bedně, vyskočte na ni, odtud na římsu a pak na střechu vpravo - najdete tam RPG. Skočte zpátky na římsu a proskočte jedním z oken dovnitř. Je tu tajná místnost s náboji a když pushnete plakát s dívkou, najdete za ním steroidy. Když se vrátíte a půjdete po římse dál, najdete atomic health. Seskočte na zem. V hořícím kontejneru jsou nějaké náboje. Jděte dál, zadním vchodem do kina. Za dveřma a před plátnem jsou náboje a armory. Jděte chodbou dál až přijdete do místnosti, kde se prodávají lístky. Odtud do dveří vpravo a nahoru po schodech do promítárny. Seberte červenou kartu a steroidy a zapněte promítačku. Když vyskočíte na promítačku, otevře se tajná místnost s RPG. Jděte zpátky dolů a na záchody. Za pohovkou jsou náboje do brokovnice. Vyskočte na kabinky a za rohem najdete přenosnou lékárničku. Když rozstřelíte mříž od větrací šachty, projdete jí do další tajné místnosti. Vraťte se zpátky a jděte do šaten - je tam pistole. Jděte do sálu, vyskočte na sedadla a prostřelte RPG obrazovku. V tajné místnosti seberete jetpack. Běžte do místnosti s prodejem lístků a pushněte pokladnu. Nahoře vpravo u stropu se vám otevřela tajná místnost s armorem. Vraťte se ke kase a odtud do dveří doprava - najdete tam brokovnici. Vyjděte ven, zabijte mutanta a v místnosti ze které vyšel najdete atomic health. Vyjeďte výtahem do herny. Když pushnete videohru Duke Nukem 2, otevře se vám napravo výklenek s holodukem. Otevřete dveře a jděte dál. V místnosti se schovejte za bednu (kvůli výbuchu). Pak jděte dál až dojdete na můstek. Odtud můžete skočit na římsu baráku kde najdete náboje. Pak vyleťte jetpackem co nejvýš - nahoře je tajná místnost s náboji a dalším jetpackem. Vraťte se zpátky a rovnou do exitu.

LEVEL 2: RED LIGHT DISTRICT

Až výtah zastaví, stiskněte mezerník (abyste mohli vylízt ven). Jděte do sexshopu (dveře nalevo) a pushněte jeden z regálů naproti - jsou za ním granáty. Pak jděte takovou tmavou chodbou doleva a na konci je místo obrazovky s pornem výklenek s RPG. Na záchod se dostanete buď prostřelením stěny nebo když se vrátíte do tý tmavý chodby a půjdete doprava. Jděte k pokladně a vyskočte na regál - je tam atomic health. K otevření těch žlutých dveří stiskněte první a poslední tlačítko. Jděte tmavou chodbou k výtahu a vyjeďte nahoru, tam najdete kulomet a ve skříňce u postele modrou kartu. Jděte do další místnosti, tam naberte nějakou munici a jestli chcete vidět, jak jsou ti mutanti hnusní tak zmáčkněte tlačítko a přečtěte si ten nápis. Doporučuju z okna zlikvidovat prasečí mutanty na lítadlech - dělá se to líp než ze země. Sjeďte dolů výtahem a jděte podél stěny vlevo - někde tam je chodba, která vede do tajné místnosti s atomic healthem. Vyjděte ven ze sexshopu. Vyskočte na potrubí větrací šachty u hořícího koše a odtud na římsu. Jsou tu nějaké náboje, armory a lékárny. Jděte dolů směrem k baru a vlezte do odpalovací budky. Tam si odemkněte modrou kartou odpalovací zařízení. K tlačítku na odpálení se dostanete, když zmáčknete druhé a třetí tlačítko zleva. Odpalte mrakodrap a pak se vydejte do jeho trosek. najdete tam munici do RPG, přenosnou lékárničku a žlutou kartu. Když granátem odpálíte výlez z kanálu, dostanete se do kanalizace a do tajný místnosti, ve které získáte brýle do tmy, holoduka a jetpack, kterým vyletíte ven. Vyjděte z trosek a otevřete si žlutou kartou dveře naproti. Za rohem najdete brokovnici. Pak máte dvě možnosti: buď prostřelíte mříž větrací šachty a prolezete tudy na záchody a odtud půjdete ke kulečníku, nebo půjdete rovnou ke kulečníku. Každopádně zkuste tohle: na záchodech hoďte na zem granát, pak vlezte do větrací šachty a odpalte ho. Potom jděte do baru a pod pultem ve skříňce seberte červenou kartu. Vyjděte ven a pak doprava na diskotéku. Tam vyskočte na pohovku vlevo a pak rychle na pódium vpravo - otevřela se vám tam tajná místnost s kulometem. Vylezte ven, pak vyskočte na stůl, prostřelte mříž od větrací šachty a prolezte jí na druhou stranu. Cestou získáte granáty a atomic health. Pak zmáčkněte tlačítko. Až se opona odsune, zlikvidujte partu debilů co vás přišli otravovat, pak vyskočte na vyvýšený pódium a odtud skočte na druhou stranu. Jděte dál a pushněte stěnu za bednou, na kterou dopadá světlo - je za ní přenosná lékárna. Pak jděte dál jakoby do exitu a pak vás chytnou ti zm*di.

LEVEL 3: DEATH ROW

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you prerequisite recognize more

(AButDuenenog, 8. 10. 2018 6:42)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-pfizer-homme/

Blood difficulties - If you want distinguish more

(ATiereeVes, 29. 7. 2018 7:37)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-par-correspondance/

3 level

(katerina, 3. 4. 2014 15:41)

je tam nejaka posrana reklama a navod na 3 level nikde nemuzu se z nej vymotat...

iuhiu

(ufuzu, 15. 1. 2011 23:07)

higiui